Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Tragická nehoda v Praze: Osobní auto u Mochova přerazilo strom napůl, dva lidé zemřeli

Tragická nehoda v Praze: Osobní auto u Mochova přerazilo strom napůl, dva lidé zemřeli
Zdroj: HZS Středočeského kraje
+ Dalších 10 fotografií
neštěstí
Krátce před půlnocí došlo v okrese Praha-východ k tragické autonehodě. Osobní auto kousek od Mochova narazilo ve vysoké rychlosti čelně do stromu. Neštěstí si vyžádalo dva lidské životy, těla museli hasiči vyprostit pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení.

K vážné dopravní nehodě osobního vozidla v okrese Praha-východ na silnici třetí třídy kousek od Mochova ve směru ke Starému Vestci byli hasiči povolání krátce před sobotní půlnocí. Tragédii nepřežily dvě osoby, které ve voze jely.

„Osobní automobil patrně ve vyšší rychlosti narazil čelně do stromu a ve zcela zničené kabině zůstala zaklíněná dvoučlenná posádka, která nejevila známky života. Úmrtí obou osob následně potvrdila lékařka zdravotnické záchranné služby,“ uvedl Petr Svoboda z HZS Středočeského kraje.

Silnice byla po dobu zásahu a vyšetřování uzavřena, dopravu odkláněly policejní hlídky. Náraz byl tak silný, že auto přerazilo strom napůl. „Hasiči prohledali okolí nehody, zda se v blízkosti nenacházejí ještě nějací lidé, kteří mohli ve vozidle také cestovat. Pomocí hydraulického vyprošťovacího zařízení postupně vyprostili obě těla a předali je kriminalistům k dalšímu ohledání a pořízení nezbytné dokumentace. Pak ještě motorovou řetězovou pilou rozřezali přeražený strom, který zůstal částečně ležet i na vozovce,“ doplnil Svoboda.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy