Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tragická nehoda v Praze: Mladá žena přišla o život, nedala přednost tramvaji

tragédie
V Praze došlo k tragické události, při které přišla o život mladá žena. Jednadvacetiletá dívka nedala přednost tramvaji při přecházení silnice. Tramvaj ji smetla a ženě už nebylo pomoci. Tento případ by měl sloužit jako varování pro nás, pro všechny.

Dnes kolem půl jedné odpoledne došlo v Praze k události s tragickým koncem. V ulici Na Petřinách srazila tramvaj mladou ženu. Bohužel jednadvacetiletá žena zraněním podlehla.

Na místo vyjížděly všechny složky záchranného systému. Přes veškerou snahu záchranářů nebylo dívce pomoci. K nehodě došlo na zastávce Větrník. Do 14. hodiny nebyla zastávka obsluhována a tramvajové linky 1 a 2 zastávkou pouze projížděly.

Podle informací Blesku jednadvacetiletá žena přebíhala silnici ve chvíli, kdy měla dát přednost tramvaji. Chodec totiž nemá přednost před tramvají a tento tragický případ by měl sloužit jako varování pro nás, pro všechny.

Mohlo by vás zajímat

Další články