Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tragická nehoda v Opavě: Žena chtěla objet kolonu, smetla dvě děti, policie žádá o pomoc

Tragická nehoda v Opavě: Žena chtěla objet kolonu, smetla dvě děti, policie žádá o pomoc
Zdroj: Policie ČR
nehoda
V Opavě došlo v pondělí ráno k tragické nehodě. Sedmačtyřicetiletá řidička se pokoušela objet kolonu přes cyklopruh. Srazila ale dvě děti. Obě byly převezeny se zraněními do nemocnice.

K dopravní nehodě došlo v půl osmé ráno, kdy se žena řídící vozidlo nezařadila do stojící kolony a odbočila vpravo do bočního pruhu. Ten však neslouží pro jedoucí auta. Řidička byla podrobena dechové zkoušce, test byl negativní.

„Došlo ke střetu s nezletilými dětmi, které šly přes silnici z pohledu řidičky zleva od ostrůvku oddělujícího jízdní směry,“ uvedla policejní mluvčí Soňa Štětínská.

"Jedenáctiletý chlapec byl podle svědků krátce po události v bezvědomí, se záchranáři však už komunikoval. Zasahující lékař u něj zjistil poranění hlavy, ruky, břicha a pánve,“ řekl pro TN.cz mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

Chlapec byl převezen do ostravské fakultní nemocnice. Devítiletá dívka pravděpodobně utrpěla otřes mozku a byla přemístěna do Slezské nemocnice v Opavě.

"Pokud má někdo na palubní kameře vozu zachycený celý děj dané události, nebo dobu mu předcházející a související s nehodou, prosíme, aby kontaktoval policisty na lince 158,“ dodala Štětínská.

Související články

Další články