Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tragická nehoda v Bratislavě: Řidička, která zabila 18letou dívku, neprojevila soucit

Tragická nehoda v Bratislavě: Řidička, která zabila 18letou dívku, neprojevila soucit
Zdroj:
tragédie
V pondělí se v Bratislavě odehrála nehoda s tragickým koncem. Osmnáctiletá dívka přecházela přes přechod, když v tom najednou ji srazila řidička vozu Range Rover, který podle všeho patří slovenské Miss Daniele Kralevich (35). Mladá dívka dopravní nehodu nepřežila. Rodina, přátelé, spolužáci i učitelé zesnulé se nemohou z její smrti vzpamatovat. Řidička neprojevila rodině dívky žádný soucit.

K tragické události došlo v části Bratislavy zvané Ružinov. Svědek nehody pro slovenský web Nový Čas popsal, že se řidička terénního Range Roveru řítila ulicí a u přechodu pro chodce ani nepřibrzdila. V tu chvíli přecházela přechod osmnáctiletá dívka. Její tělo po nárazu letělo zhruba 20 metrů, ani po hodinové snaze záchranářů se ji nepodařilo zachránit a zraněním podlehla. Vůz, jež srazil mladou Nguyen Thi Dieu Linh, patří slovenské Miss a podnikatelce Daniele Kralevich.

Řidička neprojevila soucit

Obětí tragické nehody byla talentovaná studentka, která žila s rodinou na Slovensku dlouhé roky, kde i studovala. Podle informací Nového Času si vedla ve škole na výbornou a v kolektivu byla oblíbená. Na Gymnáziu Ladislava Novomeského v Bratislavě zavládl smutek. Slzy neudrželi spolužáci ani učitelé. "Byla velmi šikovné děvče," řekla zástupkyně ředitele gymnázia Natália Zaječeková.

Na místě nehody rodina zapálil vonné svíčky a vykonali tam tradiční rituál duchovního života. Rodina stále nedokáže pochopit, jak je možné, že řidička nezpomalila.

"Od řidičky jsme se nedočkali žádného projevu lítosti ani soucitu. Je to pro nás nepochopitelné," řekl zklamaně rodinný známý Nguyen Kim Dang.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy