Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Tragická nehoda u Špindlerova Mlýna: Řidič mustangu popírá, že závodil

Tragická nehoda u Špindlerova Mlýna: Řidič mustangu popírá, že závodil
Zdroj: Hasiči města Špindlerův Mlýn
+ Další 4 fotografie
nehoda
V sobotu se u Špindlerova Mlýna odehrála ošklivá dopravní autonehoda, která si vyžádala jeden život. Podle svědků se řidič mustangu honil s jiným sporťákem, a když najel do protisměru, zapříčinil čelní srážku se Škodou Rapid. Třicetiletý řidič sportovního vozu poprvé promluvil.

U Špindlerova Mlýna došlo v sobotu krátce po poledni k čelní srážce dvou vozidel. Nehoda si vyžádala jeden život. Podle svědků se luxusní sporťák Ford Mustang honil v plném provozu na vozovce s jiným autem Řidič (30) mustangu jel v protisměru a čelně se srazil s autem Škoda Rapid. Řidič (†49) škodovky nehodu nepřežil. Spolujezdkyně z rapidu byla při nehodě vážně zraněna. Musela být záchranáři napojena na plicní ventilaci a vrtulníkem transportována do nemocnice.

O děsivé autonehodě se objevily detailní informace o tom, kdo ve vozidlech vlastně seděl. To se dočtete ve článku zde

Portál TN.cz kontaktoval řidiče sportovního vozu, který údajně nehodu zapříčinil. Poprvé od autonehody promluvil a k celé věci se vyjádřil. "Ano, bohužel jsem to auto řídil. Jsem ještě v nemocnici. Všechno řešíme s policií. Spekulace, že oranžový mustang byl před červeným, jsou nesmysl, protože oranžový byl celou dobu za červeným. Na internetu se objevily různé spekulace a opravdu nemá smysl se jimi zabývat. Jsou to lidi, kteří k tomu nemají co říci," popisoval třicetiletý řidič.

Nicméně on sám popírá, že by se na vozovce honil s druhým sportovním autem. "My jsme nezávodili, nedocházelo tam k předjíždění. Byli jsme za sebou, vezl jsem syna řidiče toho červeného vozu," uvedl řidič s tím, že nehody lituje. "Ta věc se neměla stát. Příbuzným bych chtěl vzkázat upřímnou soustrast. Mrzí mě to, chtěl bych být té rodině co nejvíc nápomocen. Protože je to neodpustitelné," dodal na konec.

Jak to celé bylo, stále vyšetřuje policie. Také prosí svědky, kteří jízdu závodních vozidel zpozorovali, aby se ozvali na policii a pomohli tak rozluštit, jak k nehodě došlo.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy