Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tragická nehoda u Písku: Zemřelo jedno ze dvou zraněných dětí!

V pondělí jedno ze zraněných dětí zemřelo.
Zdroj: Policie ČR
V pondělí zemřelo jedno ze dvou dětí, které se zranily při autonehodě v obci Semice na Písecku. V přehledném úseku se v neděli srazila dvě osobní auta. Podle policie mohlo jít o mikrospánek.

K autonehodě došlo v neděli odpoledne. Řidič (73) přejel na hlavní silnici do protisměru a narazil do osobního vozu, ve kterém jel sedmadvacetiletý otec se dvěma tříletými chlapečky.

Důchodce, který nehodu nejspíše zavinil, vyvázl bez těžkých zranění a byl následně převezen do písecké nemocnice. Otec a jeho dva synové utrpěli těžká zranění a jeden z chlapců byl převezen do českobudějovické nemocnice. Otce a druhého syna vrtulník převezl do pražské nemocnice v Motole.

„Nehoda se bohužel zapíše do těch s tragickým koncem. Jeden ze synů v nemocnici podlehl následkům vážných zranění,“ uvedla mluvčí písecké policie Kamila Čuřínová Ingrišová pro iDNES.cz. Policie nyní zintenzivnila vyšetřování a zjišťuje, co se přesně na Písecku odehrálo. „Prošetřujeme všechny verze. Jedna z nich je i ta, že pravděpodobný viník nehody za volantem usnul. Na místě jsme mluvili se svědky a jejich výpovědi tomuto scénáři nahrávají,“ vysvětlila Čuřínová Ingrišová.

Související články

Další články