Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tragická nehoda u Olešky: Traktor se na poli převrátil na střechu, dva lidé zemřeli

Zdroj: hasici.cz
+ Další 3 fotografie
Smutnou havárii museli v pondělí řešit policisté, záchranáři a hasiči u Olešky na Praze-Východ. Na poli se tam totiž převrátil traktor na střechu. Policie našla v odpoledních hodinách na místě dvě oběti neštěstí, které byly zaklíněné v kabině.

Policistům, kteří po jedenácté hodině dorazili na pole u Olešky, se naskytnul smutný obrázek. Jak stojí v policejní zprávě, pod převráceným traktorem zůstaly dvě zaklíněné osoby, které nejevily známky života. Nic na tom nezměnili ani přivolaní záchranář.

„Jako první se na místo dostavila zdravotnická záchranná služba, jejíž lékař potvrdil u obou osob exitus. Po příjezdu hasičů bylo místo události zabezpečeno, následně hasiči provedli zajištění unikajících provozních kapalin,“ uvedl mluvčí hasičů Petr Svoboda.

Traktor se několikrát převrátil

Následně hasiči vyprostili obě těla, která ještě ohledal koroner. „Podle prvotních informací se traktor při havárii několikrát převrátil přes střechu. Řidiče se podařilo ztotožnit, jedná se o muže 88. ročník, u druhé osoby totožnost ještě nevíme,“ řekla pro TN.cz policejní mluvčí Petra Potočná.

Příčiny nehody jsou zatím neznámé. Celý incident nyní prošetřuje policie.

Související články

Další články