Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Tragická nehoda autobusu plného dětí u Mělníku: Srazil se s náklaďákem, jeden mrtvý

Zdroj: Profimedia
neštěstí
U obce Nová Ves několik kilometrů od Mělníku došlo k dopravní nehodě. Autobus plný dětí se srazil s nákladním automobilem, na místě je podle dostupných informací hned několik zraněných a podle policejní mluvčí na místě jedna osoba zemřela. O události informoval server Blesk.cz.

„K nehodě došlo za kruhovým objezdem u Nové Vsi. Hasiči řidiče autobusu museli vyprostit, spolujezdec na předním sedadle zemřel. Alkohol byl na místě u řidiče vyloučen,“ uvedla pro Blesk.cz tisková mluvčí policie Markéta Johnová. Dodala, že autobus narazil zezadu do nákladního vozu.

Na místě jsou záchranné složky. „Zdravotnická záchranná služba Středočeského kraje společně s policisty a hasiči zasahuje u dopravní nehody autobusu a nákladního vozidla u obce Nová Ves. Na místě několik zraněných a zasahuje i vrtulník zdravotnické záchranné služby,“ stojí na Twitteru záchranářů.

„Jedna osoba na místě zemřela, druhá dospělá osoba, která byla zaklíněna, utrpěla středně těžká poranění a po nezbytné péči byla transportována do nemocnice. Minimálně sedm dětí se zranilo lehce, číslo ale není konečné. Děti jsou postupně ošetřovány a transportovány do nemocnic,“ řekla pro Blesk mluvčí středočeských záchranářů Petra Effenbergerová s tím, že zemřelou osobou by měla být učitelka.

Související články

Další články