Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Tragická nehoda u Benešova: Srážka auta a dvou motorek si vyžádala jeden lidský život

smrtelná nehoda
Ve čtvrtek po druhé hodině odpolední došlo k tragické nehodě na Benešovsku. Na místě se srazil automobil a dvě motorky. Nehoda si vyžádala jeden lidský život. Na místo okamžitě vyjely záchranné složky a policie. Kvůli nehodě je silnice uzavřená.

„Byla to dopravní nehoda osobního vozidla a dvou motorek. Máme tam jedno smrtelné zranění řidiče motocyklu. Na místě jsou všechny složky Integrovaného záchranného systému a letěl tam i vrtulník,“ řekla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová iDnes.cz.

K tragické nehodě došlo po druhé hodině odpolední na Benešovsku. Zatím není jasné, jak k havárii došlo. Dva lidé byli zraněni a jeden z nich bohužel následkům nehody podlehl. Druhý si stěžoval na bolesti břicha a byl odvezen záchrannou službou.

Silnice je v současné době uzavřena a podle informací bude uzavřena nejméně do šesti hodin do večera. Policie případ nadále vyšetřuje.

Související články

Další články