Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tragická nehoda na Znojemsku: Řidič vjel na chodník a zabil chodce, vyšel mu pozitivní test na drogy

neštěstí
Krátce po půl čtvrté odpoledne došlo v sobotu k tragické dopravní nehodě v obci Grešlové Mýto na Znojemsku. Řidič osobního vozu Ford vjel na chodník, kde srazil a usmrtil procházejícího chodce. U muže provedli policisté test na požití návykových látek před jízdou, ten prokázal přítomnost drog.

Na silnici I/38 v obci Grešlové Mýto na Znojemsku došlo v sobotu v odpoledních hodinách k dopravní nehodě s tragickými následky. Podle dosavadního vyšetřování tam řidič osobního vozu Ford vjel z dosud nezjištěných příčin na chodník, kde srazil procházejícího chodce. Ten svým zraněním podlehl, záchranáři už mu nedokázali pomoci.

Na místo nehody kromě záchranářů přijeli i policisté. Ti u řidiče provedli test na požití návykových látek před jízdou. Zatímco alkohol neprokázal, orientační test na přítomnost drog byl pozitivní na amfetamin. To, zda byl řidič pod vlivem drog a do jaké míry jimi byl ovlivněn, určí až rozbor krve.

Mohlo by vás zajímat

Další články