Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Tragická nehoda na Znojemsku: Čtyři mrtví, pro vážně zraněné dítě letěl vrtulník

Tragická nehoda na Znojemsku: Čtyři mrtví, pro vážně zraněné dítě letěl vrtulník
Zdroj: Facebook
neštěstí
Tragická nehoda se v pondělí odehrála u Pavlic na Znojemsku. Čelní střet dvou vozidel nepřežili čtyři lidé, podle informací serveru Blesk.cz záchranáři ošetřili tři zraněné, mezi nimi i jedno dítě, které bylo ve vážném stavu letecky transportováno do nemocnice.

Krátce před pátou hodinou se čelně srazila dvě osobní auta, do kterých následně narazil ještě další vůz. „Následky byly fatální. V audi zemřeli tři lidé ze čtyř. Vše nasvědčuje tomu, že všichni byli cizinci. V protijedoucím autě zahynula řidička, její dítě převezli záchranáři do nemocnice,“ uvedla pro Blesk.cz policistka Kamila Haraštová.

„Čtyři lidé bohužel zemřeli ještě před příjezdem našich posádek, jejich zranění byla neslučitelná se životem. Dítě ve vážném stavu jsme letecky převezli do brněnské dětské nemocnice, ženu s mnohočetnými poraněními a na řízené ventilaci jsme převezli do bohunické fakultní nemocnice,“ sdělila Blesku mluvčí záchranářů Michaela Bothová.

Všichni mrtví byli cizinci, policie nyní zjišťuje jejich totožnost. Silnice bude podle policie nejméně do půlnoci uzavřena.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy