Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Tragická nehoda na Liberecku: Matka a dvě děti nepřežily srážku s popelářským vozem

Tragická nehoda na Liberecku: Matka a dvě děti nepřežily srážku s popelářským vozem
Zdroj: Týdeník policie
neštěstí
Tragická nehoda se odehrála v pátek odpoledne u obce Mníšek na Liberecku. Při srážce osobního auta s popelářským vozem zemřelo dítě a jeho matka. Další dítě, které bylo v kritickém stavu letecky transportováno do nemocnice, při převozu zemřelo. a další osoba utrpěla lehká zranění. U nehody zasahuje policie.

„Krátce před půl třetí hodinou odpoledne, došlo k vážné dopravní nehodě na silnici I. třídy č. 13 ve směru od Liberce na Mníšek. V levotočivé zatáčce došlo ke střetu osobního vozidla s popelářským vozem. Na místě zasahují složky Integrovaného záchranného systému a komunikace bude v souvislosti se zásahem složek v obou směrech zcela uzavřen,“ uvedla policejní mluvčí libereckého kraje Vladimíra Šrýtrová.

Tragédie si vyžádala 2 životy, zemřelo dítě a jeho matka. „Další dítě bylo letecky přepraveno do Fakultní nemocnice v Motole,“ řekla pro server TN.cz policejní mluvčí Dagmar Sochorová. S lehkými zraněními vyvázl řidič popelářského vozu. Na místě stále zasahují policisté a hasiči, komunikace zůstane v souvislosti se zásahem složek uzavřena. Druhé dítě při převozu do nemocnice zemřelo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy