Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tragická nehoda na Královéhradecku: Tři lidé zemřeli, malé dítě se vážně zranilo

Tragická nehoda na Královéhradecku: Tři lidé zemřeli, malé dítě se vážně zranilo
Zdroj: HZS Královéhradecký kraj
Tragická nehoda
V neděli dopoledne došlo na Královéhradecku k dopravní nehodě, která si vyžádala tři životy a vážně se při ní zranilo malé dítě. Podle prvotních informací se zdá, že se auto při předjíždění srazilo s protijedoucím vozem.

Dopravní nehoda s tragickým koncem, při které vyhasly tři životy, se odehrála v neděli v dopoledních hodinách. "Při dopravní nehodě u Černožic na Královéhradecku dnes dopoledne zemřely tři osoby. Silnice I/ 33 je dočasně uzavřena. Dopravu policisté odklánějí po objízdných trasách," informovala policie na sociální síti.

Zatím to vypadá, že jeden z řidičů zřejmě předjížděl a čelně se srazil s protijedoucím vozem. Jedno z aut mělo následně začít hořet.

Na místo ihned přispěchala pozemní záchranná služba z Jaroměře a Hradce Králové. K místě nehody vyrážela také letecká posádka.

Bohužel i přes velkou snahu záchranářů tři lidé zraněním podlehli. V jednom z vozů zemřel muž a v druhém muž se ženou. Při nehodě se navíc těžce zranilo malé dítě, které museli záchranáři přepravit do nemocnice vrtulníkem.

Policisté silnici, kde k nehodě došlo, uzavřeli a odklánějí dopravu. Další práce tam budou probíhat až do večera.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy