Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tragická nehoda na dálnici D8 si vyžádala jeden život: Děsivé záběry ukazují, jak k ní došlo

Na dálnici D8 u Lukavce na Litoměřicku dnes při hromadné nehodě zemřela starší žena. Silnice byla zhruba pět hodin ve směru z Ústí nad Labem na Prahu neprůjezdná. ČTK to řekla mluvčí policie Markéta Johnová. Redakci KRIMI ZPRÁV CNN Prima News poskytl video řidič, který se stal svědkem neštěstí. Záběry ukazují, jak k děsivému nárazu došlo.

Nehoda se stala zhruba v 08:20 na 45. kilometru na trase Bílinka - Praha poblíž čerpací stanice. "Jedna osoba na místě zemřela, další sanitka převezla do ústeckého traumacentra k vyloučení vážných zranění. Dvě osoby byly po ošetření ponechány na místě," řekl ČTK mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník.

Na místě se srazila dvě osobní auta a dvě dodávky. "Jedna z vyšetřovacích verzí je, že dvaasedmdesátiletá žena, která na místě podlehla svým zraněním, vjela do protisměru," uvedla Johnová. Další okolnosti tragické nehody policisté vyšetřují, případ si převzala od kolegů ze středních Čech litoměřická policie.

Děsivé video

Předběžné závěry vyšetřování dokládají záběry z palubní kamery, které do redakce KRIMI ZPRÁV CNN Prima News zaslal jeden z očitých svědků. Na záběrech je přitom patrné, že i on sám byl ve velkém nebezpečí.

Střetu dodávky s osobním vozem už nebylo možné zabránit a byl velmi prudký a silný. Už při prvním pohledu na záběry je jasné, že bez obětí by se taková nehoda obešla jen zázrakem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy