Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Tragická nehoda na dálnici D4: Mladá dívka nehodu nepřežila, rodina je v nemocnici

Zdroj: Profimedia.cz
autonehoda
V sobotu ráno došlo na dálnici D4 u Mníšku pod Brdy ke smrtelné nehodě. Osobní automobil naboural a převrátil se na střechu, skončil ve stráni na namrzlé dálnice D4. V autě jela celá rodina, jednadvacetiletá dívka na místě zemřela, matku s dítětem nechali záchranáři letecky převézt do nemocnice Motol a otec rodiny byl odvezen za nimi v sanitce.

Jaká byla příčina tragické nehody, se zatím neví, policisté budou vše vyšetřovat. S největší pravděpodobností za to může náledí. Vendula Marečková, mluvčí středočeské policie, by však nerada spekulovala předčasně.

"Hlášení o nehodě jsme přijali ráno v šest hodin a padesát pět minut. Vozidlo značky Škoda Fabia havarovalo do přilehlé stráně u dálnice D4. Přibližně šest metrů od dálnice skončilo na střeše," vyjádřila se mluvčí.

Resuscitace se nezdařila

Přivolaní záchranáři se snažili jednadvacetiletou ženu resuscitovat: "Její poranění byla neslučitelná se životem a na místě zemřela," prohlásila Petra Effenbergerová, mluvčí záchranky Středočeského kraje.

Zbytek cestujících

Matka zemřelé utrpěla středně vážná zranění a společně s lehce poraněným dítětem je nechali záchranáři letecky převézt do pražské nemocnice Motol "Řidič byl také převezen do pražské nemocnice. Kvůli lékařskému vyšetření nemohla být provedena dechová zkouška na přítomnost alkoholu. Ta bude provedena v nemocnici," dodala policejní mluvčí.

Od sedmi ráno byl provoz u Mníšku pod Brdy ve směru na Prahu omezený, vozidla tak kvůli nehodě a vyšetřování musela opatrně projíždět jen jedním pruhem.

Související články

Další články