Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tragická nehoda na D1 si vyžádala 3 životy: Mezi oběťmi je i dítě, další lidé jsou zranění

Nehoda na D1
Zdroj: archiv Policie ČR
nehoda
Na dálnici D1 ve směru z Prahy na Ostravu se ve středu v poledních hodinách odehrála hromadná nehoda několika aut. Vážná dopravní nehoda má tragickou dohru. Ještě před příjezdem záchranářů zemřeli na místě tři lidé včetně dítěte.

Na 188. kilometru dálnice D1 ve směru z Prahy na Ostravu mezi sjezdy 182 Kývalka a 190, který směřuje k Fakultní nemocnici Brno a Masarykově univerzitě, se odehrála tragická dopravní nehoda. Došlo tam ke srážce několika aut. Na místě došlo k požáru návěsu kamionu, osobního auta a dalšího kamionu. Podle informací policie byl požár již uhašen.

Následky nehody jsou bohužel tragické. Na místě zemřeli dva dospělí a dítě. "Naši operátoři vyslali na místo celkem tři prostředky. Jednalo se o dvě lékařské posádky a také o inspektora provozu," řekla pro eXtra.cz mluvčí záchranky Michaela Bothová. "Na místě zemřeli tři lidé ještě před příjezdem zdravotníků," uvedla mluvčí s tím, že mezi oběťmi je jedno dítě.

Další tři lidé jsou zranění, z toho jedna pacientka je ve vážném stavu. "Tři pacienty jsme na místě ošetřili. Jedna z pacientek byla těžce zraněná a po ošetření byla převezena na urgentní příjem do Fakultní nemocnice Brno. Dva těžce zraněné muže jsme po ošetření odvezli do téže nemocnice," doplnila Bothová.

Související články

Další články