Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tragická nehoda: Fiat narazil do dvou stromů, ve zdevastovaném voze zemřely dvě děti

Zdroj: Týdeník policie
+ Dalších 8 fotografií
krutá smrt
Osobní vozidlo značky Fiat havarovalo v pátek ráno na silnici I/2 u Kostelce nad Černými lesy. Ve vozidle kromě řidičky cestovaly i tři děti, o tragédii informoval Týdeník policie.

Řidička fiatu jela směrem na Prahu a ze zatím neznámých příčin přejela do protisměru a následně úplně odbočila z komunikace. Vůz narazil do dvou stromů a skončil v trávě u silnice.

Na místo dorazilo několik hlídek Policie ČR, hasiči i záchranná služba. Na místo přiletěl i vrtulník. Čtyřčlenná posádka tvořená dospělou ženou a třemi dětmi byla v době příjezdu záchranných složek zaklíněna ve vozidle, hasiči tedy museli osoby vyprostit pomocí hydraulického zařízení. I přes veškerou snahu záchranářů však byla u dvou osob konstatována smrt. Řidička spolu s dalším spolujezdcem byla transportována sanitkou a vrtulníkem do pražských nemocnic.

Okolnosti vzniku nehody jsou nyní předmětem dalšího vyšetřování, s ohledem na rodinu zemřelých nebyly ohledně nehody zveřejněny další informace. Článek Týdeníku policie si můžete přečíst zde.

Související články

Další články