Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tragická nehoda dvou Čechů v Karibiku utnula život plný luxusu: Osudným se Průšovi stal byznys s rychlými jachtami!

Michal Průša: Vlastní půjčovnu lodí a chodí s francouzskou blondýnou
Zdroj: Facebook Isa Seven
+ Další 2 fotografie
nehoda

Děsivá nehoda dvou českých podnikatelů v Karibiku, o které jsme také informovali, přitáhla pozornost k tomu, co v karibském ráji vlastně dělali. Při nehodě zemřel Miroslav Bučkovský (†47) a Michal Průša (47) je v těžkém stavu v nemocnici na ostrově Svatý Martin. Průša na ostrově vlastní půjčovnu lodí a jeho partnerkou je blondýna z Francie. 

Tragická nehoda rychlého člunu, na kterém jeli čeští podnikatelé Miroslav Bučkovský a Michal Průša, odhalila, jak si žije česká podnikatelská smetánka v Karibiku. Bučkovský při nehodě zemřel a Průša je ve vážném stavu v nemocnici, přičemž jeho rodina pořádá finanční sbírku na zaplacení jeho operací, což už stihlo vyvolat vlnu nevole.

Luxusní jachty a prodej potápěčského vybavení

Průša přitom v karibském ráji nestrádal. Na ostrově Svatý Martin, který spadá pod Nizozemsko, vlastní půjčovnu lodí Seven Marine Boat Charters. Tato společnost se specializuje na pronájem člunů i luxusních jachet a pořádá též turistické jízdy.

Kromě toho podle údajů na sociální síti LinkedIn též řídí firmu K3 Waterproof Gear Caribbean, která se představuje jakožto "přední výrobce prémiových outdoorových a cestovních produktů, specializující se na vodotěsné vybavení a příslušenství". Je tedy vidět, že Průša, který vystudoval hotelovou školu v Praze, v Karibiku rychle zúročil své znalosti cestovního ruchu.


Na ostrově Svatý Martin navíc nežije osamocen. Společnost mu dělá blonďatá partnerka, která se na Facebooku představuje jako Isa a podle svých údajů pochází z Francie. Nehoda jejího partnera ji nenechala chladnou, ale sdílí příspěvky odkazující na již zmíněnou sbírku, snažící se vybrat peníze na Průšovu léčbu.Související články

Další články

Nejnovější kauzy