Milionář Sammy Almahri (44) se seznámil se svojí milou na muslimské seznamce. Nejdříve byli v denním kontaktu, psali si SMS a volali si přes Skype. Z přátelství se ale později vyklubala láska. "Almahri Nadine během roku 2013 dvakrát či třikrát navštívil a ona za ním v létě 2014 přijela do New Yorku,“ popsal u soudu žalobce Roger Thomas.

Zamilovali se do sebe a byla to láska jako z pohádky. Muž ženě kupoval drahé dárky a zasypal ji luxusem, a tak si žila jako v bavlnce a nic jí nechybělo. Jenže Sammy si myslel, že tak může Nadine vlastnit a časem na ni začal žárlit. A žárlivost byla bohužel silnější než on, a tak se to rozhodl řešit po svém. Milionář začal ženě vyhrožovat a mlátil ji. Jí se to samozřejmě nelíbilo a chtěla vztah ukončit. To ale milionář nedopustil.

Nadine šla dokonce i na policii v New Yorku, kde jim sdělila, že ji znásilnil a pokusil se uškrtit. Psal jí výhružné SMS, a dokonce jí poslal zprávu, že skončí v pekle. Vyhrožoval, že celé rodině ukáže její polonahé fotky. Proto žena souhlasila, že se s ním ještě jednou setká. Bohužel to bylo naposled. 30. prosince ji Sammy zavraždil. Uškrtil ji v hotelu v Cardiffu a utekl do Kataru.

Nakonec ho policisté zatkli v Tanzanii a poslali ho zpět do Británie. Před soudem se ke všemu přiznal, ale prý vraždu předem neplánoval. Naváděl ho prý boží hlas a trpěl mentální poruchou psychické funkce. Podle obžaloby byla žena zavražděna chladnokrevně. Rozsudek padne během 4 týdnů.