Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tragická dopravní nehoda v Praze: Srážku autobusu s autem nepřežil člověk

Nehoda
V pražské ulici Bucharova došlo k vážné dopravní nehodě, která si vyžádala nejméně jeden lidský život. Ke srážce mezi osobním automobilem a autobusem došlo kolem půl osmé ráno. Na místo musely přispěchat všechny složky Integrovaného záchranného systému.

Kolem půl osmé ráno se v ulici Bucharova v Praze odehrála tragická dopravní nehoda. Došlo tam ke srážce osobního automobilu s autobusem. K nehodě musely vyjíždět všechny složky Integrovaného záchranného systému.

„Na Bucharově ulici se stala vážná dopravní nehoda autobusu a osobního vozidla se smrtelným zraněním. Na místě jsou složky IZS, ulice je uzavřená, tři zraněné osoby a na místo letí vrtulník,“ napsala policie na sociální síti.

O případu informovala i Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy. „K zásahu jsme vyslali inspektora, 2× lékařskou a 3× záchranářskou posádku a letecké záchranáře,“ napsala na twitteru mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová s tím, že na místě je zhruba pět zraněných a z toho jeden mrtvý. První pomoc poskytli také svědci střetu a policisté vybavení přenosným defibrilátorem.

Nejméně tři lidi kvůli nehodě utrpěli vážná zranění. Ženu a muže museli transportovat v umělém spánku za umělé plicní ventilace. „Další ženu s úrazem hlavy a zad jsme převezli do Fakultní nemocnice v Motole,“ zakončila Poštová.

Související články

Další články