10. místo – Hana Mašlíková, Blesk 8/2009

Začala jsem pracovat jako obchodní ředitelka v jedné developerské firmě. Tady připravuji různé tiskové konference a jiné.

No prostě to, co ředitelky obvykle dělávají.

9. místo – Michaela Štoudková, Chomutovsky deník 11/2011

Jsem na sebe pyšná, že jsem ustála nátlak médií na moji osobu a zvládla vše špatné, co se o mně napsalo, ač je to pravdě hodně vzdálené! Nemám velké sny, hlavně ať jsou všichni mí blízcí zdraví a spokojení, ať je pohoda! Dále by přišel vhod „Pan Božský“.

Samozřejmě by slečna byla slavná i bez toho nátlaku médií na její osobu. Mimochodem, od slavného výroku Božský stále nikde. Že by čekala na Karla, až tu Ivana nebude?

8. místo – Gabriela Partyšová, iDnes 11/2014

Nejdříve jsem vyhrála konkurz na pořad Souvislosti, což bylo regionální zpravodajství, ve kterém jsme se střídali s Prahou a Ostravou.

Tušíme, že to bylo pocitově nějak tak, že Ostrava měla víc talentu a Praha mi jednou v šatně podrazila nohu, ale co, hlavně že v té moderátorské partě nefiguroval Novotný!

7. místo – Dominika Mesarošová, Majorus.cz, 11/2011

Hlavně jsem čekala, že si modelky třeba mezi sebou pomáhají. Tak to rozhodně není, ale už jsem se naučila v tom prostředí chodit.

Prostě chodím bez těch kolegyněmi ulomených podpatků a když mám možnost, lámu taky. Nemá-li podpatky, tak jí dám alespoň pěstí!

6. místo – Simona Krainová, zenavaute.cz, 10/2011

Také je dobré mít klimatizaci, hlavně v létě, a DS3 Cabrio překvapivě rychle chladí, což je příjemné a nemusíte dlouho čekat, než se můžete dotknout přehřátého volantu.

Tak hlavně vzápětí neumrznout, případně rychle změnit stav potenciálního boháče-milence vedle Simony, který se ukázal být přehřátý! Jinak není snad nikdo, kdo by se Simčou nesouhlasil v tom, že klimatizaci si pořizujeme hlavně kvůli volantům!

5. místo – Pavlína Pořízková, onadnes.cz, 11/2011

Nejsem nijak zvlášť přísná, i když asi trošku přísnější než americké matky. Zato zásadně trvám na pravidlech.

Prostě když zlobí, nepustím je ze sklepa ani v neděli, když vyhladovělí mermomocí prosí, aby mohli do kostela, a tvrdí, že to není kvůli hostii.

4. místo – Agáta Prachařová, Story, 5/2009

Nesnáším slovo rebelka!

A tak jsem tak nazvala hned první knihu, co jsem o sobě rok nato napsala, pardon někomu nadiktovala.

3. místo – Nikol Moravcová, Spy 34/2012

V reálu se totiž naprosto nedokážu někam vetřít. Fakt! Jsem přesně ten typ, co nikam nejde bez pozvánky a nesnáší se někam cpát.

To snad říkáš zbytečně, maličká, to tady tak nějak cítíme všichni…

2. místo – ještě jednou Simona Krainová a zenavaute.cz

Využila jste někdy při silniční kontrole své krásy například při smlouvání o výši pokuty? Ano, tu a tam se mi to podařilo. A samozřejmě mě poznávají i jako agentku FBI.

Samozřejmě pokaždé, když je takto šéfka sekce 4 poznána, jsou potom šéfové v Langley strašně naštvaní.

And the winner is…. Iva Kubelková, Blesk.cz 1/2012

Pohlaví neplánujeme, neřešíme. My vidíme spíš tu duši a jestli to bude holka nebo kluk, si podle nás rozhoduje a vybírá sama.

Aha, tak proto ty historky o ultrazvuku, který jasně ukazoval na kluka a pak, baba juk, dvě holčičky!

Všem oceněným gratulujeme a netěšíme se na další rozhovory.