Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tragická bilance tuzemského silikonu: 10 nejstupidnějších výroků českých modelek všech dob!

Míša Štoudková má jasno, aby ne, má UJAK!
Zdroj: herminapress.cz
Tuzemské modelky rády komentují vše nad rámec svého záběru, který tvoří kosmetika, Pařížská a... to je vše. Protože neexistuje zákon, který by jim zakazoval mluvit do sdělovacích prostředků, tak mluví. Tady jsou jejich životní perly v žebříčku deseti nejstupidnějších výroků, které musel unést papír a internet. Protože někdy jsou výroky složité na rozkódování i pro odborníky, přidává redakce vlastní dovětek či dovysvětlení.

10. místo – Hana Mašlíková, Blesk 8/2009

Začala jsem pracovat jako obchodní ředitelka v jedné developerské firmě. Tady připravuji různé tiskové konference a jiné.

No prostě to, co ředitelky obvykle dělávají.

9. místo – Michaela Štoudková, Chomutovsky deník 11/2011

Jsem na sebe pyšná, že jsem ustála nátlak médií na moji osobu a zvládla vše špatné, co se o mně napsalo, ač je to pravdě hodně vzdálené! Nemám velké sny, hlavně ať jsou všichni mí blízcí zdraví a spokojení, ať je pohoda! Dále by přišel vhod „Pan Božský“.

Samozřejmě by slečna byla slavná i bez toho nátlaku médií na její osobu. Mimochodem, od slavného výroku Božský stále nikde. Že by čekala na Karla, až tu Ivana nebude?

8. místo – Gabriela Partyšová, iDnes 11/2014

Nejdříve jsem vyhrála konkurz na pořad Souvislosti, což bylo regionální zpravodajství, ve kterém jsme se střídali s Prahou a Ostravou.

Tušíme, že to bylo pocitově nějak tak, že Ostrava měla víc talentu a Praha mi jednou v šatně podrazila nohu, ale co, hlavně že v té moderátorské partě nefiguroval Novotný!

7. místo – Dominika Mesarošová, Majorus.cz, 11/2011

Hlavně jsem čekala, že si modelky třeba mezi sebou pomáhají. Tak to rozhodně není, ale už jsem se naučila v tom prostředí chodit.

Prostě chodím bez těch kolegyněmi ulomených podpatků a když mám možnost, lámu taky. Nemá-li podpatky, tak jí dám alespoň pěstí!

6. místo – Simona Krainová, zenavaute.cz, 10/2011

Také je dobré mít klimatizaci, hlavně v létě, a DS3 Cabrio překvapivě rychle chladí, což je příjemné a nemusíte dlouho čekat, než se můžete dotknout přehřátého volantu.

Tak hlavně vzápětí neumrznout, případně rychle změnit stav potenciálního boháče-milence vedle Simony, který se ukázal být přehřátý! Jinak není snad nikdo, kdo by se Simčou nesouhlasil v tom, že klimatizaci si pořizujeme hlavně kvůli volantům!

5. místo – Pavlína Pořízková, onadnes.cz, 11/2011

Nejsem nijak zvlášť přísná, i když asi trošku přísnější než americké matky. Zato zásadně trvám na pravidlech.

Prostě když zlobí, nepustím je ze sklepa ani v neděli, když vyhladovělí mermomocí prosí, aby mohli do kostela, a tvrdí, že to není kvůli hostii.

4. místo – Agáta Prachařová, Story, 5/2009

Nesnáším slovo rebelka!

A tak jsem tak nazvala hned první knihu, co jsem o sobě rok nato napsala, pardon někomu nadiktovala.

3. místo – Nikol Moravcová, Spy 34/2012

V reálu se totiž naprosto nedokážu někam vetřít. Fakt! Jsem přesně ten typ, co nikam nejde bez pozvánky a nesnáší se někam cpát.

To snad říkáš zbytečně, maličká, to tady tak nějak cítíme všichni…

2. místo – ještě jednou Simona Krainová a zenavaute.cz

Využila jste někdy při silniční kontrole své krásy například při smlouvání o výši pokuty? Ano, tu a tam se mi to podařilo. A samozřejmě mě poznávají i jako agentku FBI.

Samozřejmě pokaždé, když je takto šéfka sekce 4 poznána, jsou potom šéfové v Langley strašně naštvaní.

And the winner is…. Iva Kubelková, Blesk.cz 1/2012

Pohlaví neplánujeme, neřešíme. My vidíme spíš tu duši a jestli to bude holka nebo kluk, si podle nás rozhoduje a vybírá sama.

Aha, tak proto ty historky o ultrazvuku, který jasně ukazoval na kluka a pak, baba juk, dvě holčičky!

Všem oceněným gratulujeme a netěšíme se na další rozhovory.

Související články

Další články