Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Tragická autonehoda Jana Kočky (†28): Rád se bavil. Vzal mu život alkohol za volantem?

Jan Kočka podle hlasů z rodiny možná řídil pod vlivem alkoholu.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 21 fotografií
Na D11 se v pátek v brzkých ranních hodinách střetlo luxusní auto s nákladním autem. Při nehodě vyhasl život Jana Kočky (+28). Jeho blízký kamarád promluvil pro eXtra.cz a přinesl hodně smutné informace, proč se syn známého podnikatele nejspíše hodně vysokou rychlostí řítil po dálnici.

Jan Kočka mladší se vracel do Prahy z galavečera MMA v Trutnově. Byl milovníkem bojových sportů stejně jako jeho otec. Oba navštěvovali několik známých pražských klubů, kde si zlepšovali bojové dovednosti. Nedávno Kočka dokonce nastoupil k boxerskému zápasu – exhibici – ve kterém se mu podařilo zvítězit.

„Honza miloval bojové sporty. Ten osudný den po galavečeru spěchal zpět do Prahy. Mluví se o tom, že byl pod vlivem alkoholu, proto se i po turnaji zdržel v Trutnově,“ řekl eXtra.cz Kočkův kamarád, který si nepřál být jmenován.

Podle našich informací měl být Kočka viděn kolem desáté hodiny večerní ještě v Praze před jedním známým barem. Pak zřejmě zamířil do Trutnova na turnaj MMA. „Honza tam byl se svou přítelkyní. Ta ale jela domů dřív. Možná právě kvůli tomu, že měl v sobě už nějaký alkohol,“ řekl eXtra.cz kamarád.

Sociální sítě zaplavila řada kondolencí, v nichž mnozí vyjadřují upřímnou soustrast celé rodině. Mnozí myslí i na jeho roční dceru Sophinku. Všichni rodině přejí hodně sil… Pro známou a vlivnou rodinu je to další rána. Před deseti lety došlo k vraždě Václava Kočky mladšího, strýce Jana.

Mohlo by vás zajímat

Další články