Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Tragédka Maruš (34) z Výměny je na tom bledě: Uzavřela se před světem a nechce ven!

Zdroj: reprofoto TV Nova, koláž eXtra.cz
+ Dalších 49 fotografií
Děsivý osud
Světová mistryně v neumětelství Maruš (34), která minulý týden šokovala Česko ve Výměně manželek, se po odvysílání kontroverzního dílu psychicky zhroutila. Musela brát antidepresiva a trpěla halucinacemi. A nepříjemným potížím zřejmě není konec. Maruš přestala komunikovat se světem a uzavřela se do sebe!

Má tohle vůbec řešení? Tragédka Maruš (34) z Výměny manželek se trápí a musí brát antidepresiva. Ty jí lékaři předepsali poté, co v televizi začaly běžet upoutávky na díl reality show, v němž účinkovala.

„Bere antidepresiva, z nich můžou být i halucinace, ty prášky dělají hodně,“ přiznal smutnou pravdu její manžel Marian (31) televizi Nova.

A zdá se, že tento stav, z nějž vede cesta ven jen přes odbornou pomoc, i nadále přetrvává. Redaktoři eXtra.cz se pokusili Maruš oslovit, ale už několik hodin má vypnutý mobilní telefon. S ženou z Libochovic se zkrátka nedá spojit.

Marian sice mobil v provozu měl, ale komunikace s ním měla takřka stejný efekt, jako by si ho vypnul. „Nebudu to už řešit, nebudu na nic odpovídat, sbohem,“ řekl eXtra.cz Marian.

Související články

Další články