Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tragédie ve Štramberku: Chlapci (13) spadla na hlavu branka, je v kritickém stavu!

Osudová hra?
V neděli odpoledne došlo ve Štramberku k tragédii, kdy na třináctiletého chlapce spadla házenkářská branka na hřišti. Během zásahu záchranky upadl do bezvědomí. Je dost možné, že bude mít v důsledku zranění vážné poranění mozku.

Konec víkendu nebyl šťastný pro třináctiletého chlapce na Novojičínsku, který se chtěl jen pobavit s kamarády. Ve Štramberku pravděpodobně spadl z házenkářské branky, která vzápětí spadla na něj.

„Během zásahu zdravotnické záchranné služby pacient upadl do bezvědomí, jeho stav svědčil pro vážné poranění mozku. Lékař musel zajistit dýchací cesty postiženého a připojit jej k přístrojem řízené ventilaci,“ uvedl pro deník Blesk mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.

Chlapec se momentálně nachází v nemocnici v Ostravě.

Dle policejní mluvčí Dariny Knižátkové se momentálně zjišťuje, zda nedošlo k chybě ze strany provozovatele hřiště. Je možné, že branka nemusela být správně uchycená.

Není to poprvé, kdy došlo k podobné tragédii. V Rasoškách na Náchodsku spadla v roce 2014 fotbalová branka na chlapce jen o rok staršího. Na místo záchranáři dorazili během několik minut. Chlapec ještě před převozem do nemocnice zemřel.

Související články

Další články