Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tragédie ve Stodůlkách! Ubodaná žena (†35) a muž (†30) s infarktem. Na místě je dítě

Zdroj: Profimedia
policie čr
Nedělní večer byl pro pražské policisty o dost náročnější. Museli vyrazit spolu se záchrankou na Stodůlky, kde měla být pobodána 35letá žena, která násilním zraněním podlehla. Záchranáři na místě činu naložili 30letého muže se zástavou srdce, po převozu do nemocnice však zemřel. Na místě bylo i 4leté dítě...

Pražští policisté vyrazili v neděli večer do ulice Za Lužinami na Stodůlkách spolu se záchrankou. Podle policejní mluvčí Evy Kropáčkové vyjížděla posádka už kolem šesté večer, na místě mělo dojít k napadení, jak uvedla pro Blesk. Policisté pak našli ženu bez známek života a muže, který byl ve velmi vážném stavu.

Záchranářům se ženu probudit k životu nepodařilo. Do záchranky pak naložili muže se srdeční zástavou. "Provedli jsme úspěšné oživovací pokusy a na umělé plicní ventilaci jsme jej převezli do motolské nemocnice," řekla Blesku mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová. Kropáčová ji pak doplnila, že muž v nemocnici zemřel.

Dítě na místě činu

Na místo činu byli přivolání kriminalisté, kteří celou záležitost prošetřují. "Ti už zjistili, že žena zemřela násilnou smrtí," dodala Kropáčková s tím, že zjišťují všechny okolnosti, které vedly k jejímu úmrtí. "Ve věci kriminalisté zahájí úkony trestního řízení pro podezření z vraždy," uvedla a v závěru dodala, že se v době příjezdu policie na místě nacházelo malé dítě, které je ale v pořádku.

Související články

Další články