Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tragédie v Tatcích: Holčička (†3) zemřela, její dvojče a maminka bojují o život

Nehoda na Kolínsku: Řidič, který srazil matku s dětmi byl zřejmě v mikrospánku
Zdroj: Profimedia
mikrospánek

Řidič (75), který v obci Tatce na Kolínsku v pátek večer srazil matku se dvěma dětmi, byl zřejmě v mikrospánku. Jedno z dětí během nehody zemřelo, druhé je stejně jako matka ve vážném stavu. Řidič je podezřelý z usmrcení z nedbalosti a z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti. Uvedla to v tiskové zprávě policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Strašlivá nehoda

Pětasedmdesátiletý řidič, který při páteční nehodě v Tatcích na Kolínsku usmrtil tříleté dítě a druhé vážně zranil, stejně jako jejich matku, je podezřelý z usmrcení z nedbalosti a z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti. Příčinou nehody byl zřejmě mikrospánek, uvedla dnes v tiskové zprávě policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Tragická nehoda se stala v pátek před 17:00, kdy vůz Škoda Fabia vjel v obci na chodník a srazil maminku s dvěma malými holčičkami. Jednu z nich se záchranářům přes veškerou snahu nepodařilo oživit, druhá dívka a matka jsou vážně zraněné a do nemocnice je přepravily vrtulníky.

Bylo zahájeno trestní řízení

"Policisté místo nehody detailně zadokumentovali a již v pátek zahájili úkony trestního řízení pro dva trestné činy, a to z usmrcení z nedbalosti a z těžkého ublížení na zdraví z nedbalosti. Současně nařídili soudní pitvu u holčičky, kterou nehoda stála život," informovala Suchánková.

Veškeré okolnosti nehody vyšetřují kriminalisté z nymburského územního odboru.

Související články

Další články