Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Tragédie v Plzni: Osmnáctiletá dívka zemřela pod koly kamionu. Měla sluchátka a nerozhlédla se

Muže poslali z nemocnice dvakrát domů. Potřetí zemřel.
Zdroj: Profimedia
Tragická nehoda
V dopoledních hodinách došlo v Plzni k velké tragédii. Nákladní auto tam srazilo osmnáctiletou dívku, která zraněním na místě podlehla. Podle svědků přecházela ulici se sluchátky v uších, navíc na místě, kde není přechod. Policisté incident vyšetřují.

Jak sdělila mluvčí policie Ivana Jelínková pro server Novinky.cz, dívka šla po pravé krajnici ve směru vozidla. Náhle ale vstoupila bez rozhlédnutí do vozovky, a to rovnou pod kola kamionu.

„Zřejmě se rozhodla přejít silnici a přijíždějící vozidlo nezaregistrovala. Šestadvacetiletý řidič už nestačil zareagovat,“ uvedla Jelínková a dodala, že šofér měl negativní zkoušku na alkohol

Neměla žádnou šanci

Dívka při srážce s několikatunovým strojem utrpěla zranění, která byla neslučitelná se životem. „Bohužel přes veškerou snahu se nám dívku nepodařilo oživit,“ řekla Novinkám mluvčí záchranky Maria Svobodová.

Podle přítomných svědků měla mít dívka na uších sluchátka a kamion tak neslyšela přijíždět. To ale policie prozatím nepotvrdila. „U mrtvé chodkyně byla nařízena soudní pitva,“ dodala k tragické události Jelínková.

Souboj liliputů na Clash of the Stars: Malej Zmijozel hubne, Obr mluví o tiché vodě

Související články

Další články

Nejnovější kauzy