Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tragédie v Plzni: Z 5. patra vypadla jedenáctiletá dcera, za ní skočila matka

Zdroj: Profimedia.cz/archiv
dvojité neštěstí
V Plzni došlo k dvojímu neštěstí. Od středečního dopoledne vyšetřují policisté případ, kdy sotva jedenáctiletá dívka vypadla z okna v 5. patře a pár minut poté za ní letěla matka. Naštěstí obě přežily, ale ve vážném stavu byly převezeny do nemocnice. Zatím není jisté, jak k tragické události došlo.

Ve středu ráno se v Těšínské ulici odehrála událost, na kterou budou místní obyvatelé vzpomínat s hrůzou. Z okna 5. patra tam vypadla teprve jedenáctiletá dívka. Jen pár minut poté z okna vypadla i její devětatřicetiletá matka. Podle některých zdrojů matka dceru z okna vyhodila, podle jiných dívka vypadla nešťastnou náhodou, či vyskočila sama.

Když záchranáři před domem bojovali o život dívenky, najednou se v okně objevila její matka. Záchranáři se snažili se ženou v okně vyjednávat, bohužel marně. Skok z okna se jim nepodařilo rozmluvit.

Je velké štěstí, že obě přežily. Dcera s matkou byly ve vážném stavu transportovány na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň. "Dítě bylo s těžkým zraněním transportováno na urgentní příjem do Fakultní nemocnice v Plzni. Žena také. Utrpěla těžké poranění hlavy,“ uvedla mluvčí záchranky Mária Svobodová.

Co přesně tragické události předcházelo, není jisté. Policisté na místě vyšetřují, zda se jednalo o nešťastnou náhodu, sebevraždu či úmyslný trestný čin.

Související články

Další články