Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Hádka v Ostravě skončila tragédií: Příbuzný vyhodil holčičku (†9) z 10. patra, pak skočil taky!

K nepochopitelné tragédii došlo v Ostravě.
Ve čtvrtek večer se v Ostravě stala jen stěží pochopitelná tragédie. Příbuzný se drsně pohádal s teprve devítiletou holčičkou a v záchvatu hněvu ji vyhodil z 10. patra panelového domu. Vzápětí vyskočil také. Oba na místě zemřeli.

Stěží pochopitelná tragédie se stala ve čtvrtek večer v Ostravě. Muž s teprve devítiletou holčičkou měl přijít na návštěvu k její tetě. Tam se mezi nimi strhla hádka a příbuzný malou dívenku vyhodil z okna. Byt se nacházel v 10. patře panelového domu.

Alespoň to vyplývá z informací, které získal server Blesk.cz. Muž se pak vrhl z okna také. Holčička prý po dopadu na betonové schody ještě žila. Zraněním však vzápětí bohužel podlehla, po smrti je i muž.

„K neštěstí došlo přibližně v 19 hodin v Ostravě. Kriminalisté provedli ohledání místa činu, zajistili stopy, které budou následně zkoumat znalci,“ sdělila policejní mluvčí Gabriela Pokorná.

Zatím neuvedla, jaký byl konkrétní příbuzenský vztah mezi dvěma zemřelými. Případ je v současné chvíli vyšetřován jako vražda a nařízeny jsou soudní pitvy obou mrtvých.

Mohlo by vás zajímat

Další články