Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Tragédie v oblacích: Alana přeprala pilota a vyskočila z letadla, její tělo sežerou šelmy

+ Další fotografie
sebevražda
Studentka přírodovědné fakulty Alana Cutland (†19) vyskočila z malého letadla deset minut po vzlétnutí. Své smrti padala vstříc kilometr a půl. Její tělo se pravděpodobně nikdy nenajde a nikdo neví, proč se zabila. Rodiče se zhroutili.

Alana byla studentkou biologie a přírodních věd při univerzitě v Cambridge a právě se ze studijních důvodů nacházela na Madagaskaru, kde zkoumala vzácné kraby. Něco se ale šeredně zvrtlo. Alana zde měla být déle než měsíc, ale už po osmi dnech se chtěla vrátit domů. Několikrát prý hovořila s rodiči, ti jí nakonec najali malé letadlo, aby ji dopravilo na hlavní letiště, odkud měla cestovat do Paříže.

Do letadla typu Cessna nastoupila s pilotem a kamarádkou Ruth Johnson. Deset minut po startu, když se stroj nacházel 5000 stop nad Madagaskarem, otevřela dveře a skočila. Pilot a kamarádka ji chytili za nohy a snažili se jí ve skoku několik minut všemožně zabránit, ale ona se jim vysmekla a z výšky 1500 metrů se zřítila do džungle.

Její tělo se pokoušejí záchranáři najít už týden, ale asi se to nepodaří, velmi pravděpodobně ho zlikvidovaly masožravé fosy. Alany rodiče Alison a Neil se zhroutili. Co dívku k sebevraždě vlastně vedlo, zůstává záhadou.

Mohlo by vás zajímat

Další články