Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Tragédie v Mariánských Lázních: Řidič jel na červenou a ZABIL jednoho člověka! Dalšího těžce zranil

Velký pátek se bohužel neobešel bez tragické nehody.
Ohromná tragédie se dnes udála v Mariánských Lázních. V ulici Chebská se do křižovatky vřítil na červenou řidič a na přechodu srazil skupinu chodců. Po střetu zemřel jeden člověk, další skončil s těžkými zraněními v nemocnici.

Na červenou se dnes vřítil do křižovatky v ulici Chebská v Mariánských Lázních osobní vůz. Řidič svým autem srazil skupinu chodců a přechodu. Po smrti je jeden člověk, dalšího transportoval vrtulník do nemocnice v Plzni. Kromě tří lidí srazil rovněž dva psy.

Dopravu na místě nyní řídí policie. Ulice je zčásti průjezdná, potvrdila policejní mluvčí Kateřina Böhmová.

„Původně jsme měli hlášeno sedm lidí, posádka na místě zjistila k ošetření tři lidi. Jeden bohužel utrpěl zranění neslučitelná se životem, jeden byl s mnohočetnými poraněními hlavy transportován do nemocnice v Plzni. Jeden člověk utrpěl lehčí řezná poranění v obličeji,“ sdělila mluvčí karlovarské záchranky Petra Bakurová.

Smrtelnou nehodu, která se stala ve sváteční den, řeší policie. Řidič udělal chybu s tragickými následky ze zatím neznámých příčin.

Související články

Další články