Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

Tragédie v Karviné: Kdo byla mrtvá těhotná žena? Známe její poslední slova z Facebooku!

Romana (v kostkované kšiltovce) zemřela po pádu z desátého patra
panelového domu.
Včera ve večerních hodinách zemřela Romana A. (†24) po pádu z desátého patra panelového domu v karvinské ulici Makarenkova. Byla v šestém měsíci těhotenství a čekala syna.

Ve čtvrtek kolem deváté hodiny večer se udála tragédie v Karviné, která skončila smrtí mladé těhotné ženy.

Policie vyšetřuje otřesný případ smrti, jež se podle dostupných informací od rodiny i místních jeví jako vražda. Romana A. byla v šestém měsíci těhotenství a čekala syna, na kterého se hodně těšila.

Včera večer mělo dojít u ní v bytě k hádce mezi jejím bývalým a současným partnerem, které se snažila budoucí matka zabránit a zaplatila za to životem.

„Tak, čekám chlapečka a má se narodit v květnu,“ napsala si Romana na svůj facebookový profil 30. ledna. Syna už se ale nikdy nedočká.

„Tak prcek měří 5,5 cm srdíčko bije jak má.Ten pohled na tom ultrazvuku na mého prcka UZASNE. A 26.11. opět na ultrazvuk a pak na genetiku do OV,“ je další se statusů mrtvé Romany A.

Případ vyšetřuje policie, která nevylučuje, že se jednalo o vraždu. Počítá se i s variantou, že mohlo jít o nešťastnou náhodu, ta se ale podle informací z okolí mladé ženy zdá čím dál nepravděpodobnější.

Související články

Další články