Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tragédie v Karviné: Děsivé tajemství z okna vyhozené ženy, prošla si pořádným peklem!

Romana pád z desátého patra panelového domu nepřežila.
Zdroj: profimedia.cz, facebook.com
Romana A. (†24), která zemřela ve čtvrtek kolem deváté hodiny večerní po pádu z desátého patra panelového domu, byla životem hodně zkoušená žena. Poslední čtyři roky se jí opravdu nedařilo. Až zpráva o těhotenství se měla stát tou životní událostí, která ji postaví na nohy.

Podívali jsme se na základní pilíře Romanina života a zrekonstruovali několik posledních let jejího života a hlavní situace, které se v něm staly.

Romana A. se v roce 2011 pokusila o sebevraždu. Zoufalý čin byl jen pravděpodobně vyvrcholením předešlých událostí.

Podle lidí z okolí Romany, kteří ji znali, měla žena v té době velké neshody se svým tehdejším přítelem. Ty zašly tak daleko, že Romaně soud odebral i syna Maxmiliána, kterého umístil do pěstounské péče rodiny bývalého partnera.

V srpnu 2011 Romana došla k závěru, že neví jak dál. Vylezla na sloup a pověsila se na dráty elektrického vedení. Z osmimetrové výšky spadla a utrpěla popáleniny na 17 % těla. Především na rukou a nohou. O levou ruku dokonce přišla.

Podle všeho mělo docházet v jejím tehdejším vztahu k agresi a napadání ze strany přítele, situace byla pro ženu pravděpodobně neúnosná a společně s vědomím, že svého syna může vídat pouze jednou měsíčně, se rozhodla svoji zoufalost vyřešit jednou provždy.

„Dopomohla“ si kvůli tomu k mnoha velmi náročným a bolestivým operacím a těžkým měsícům stráveným v nemocnici. Dokonce se stala jedním z prvních lidí v České republice, kterým byla provedena náhrada klíční kosti.

Podle informací portálu TN.cz se v květnu roku 2013 Romana přestěhovala s novým přítelem do Prahy, aby se v únoru 2014 za dalším přítelem Martinem D. vrátila zpět do Karviné.

Vztah podle všeho nebyl šťastný. Hádky byly na denním pořádku a alkohol, především co se týče Martina D., tekl denně proudem. Muž má také z předešlého vztahu ročního syna Davida.

Romana ale byla ze svého těhotenství nadšená. Z jejího Facebooku je patrné, že se velmi těšila na druhého syna, kterého měla porodit v květnu. Bohužel za stále ne úplně jasných okolností zemřela po tom, co vypadla z desátého patra.

Svědci tvrdí, že právě Martin D. musí vědět, co se v bytě stalo.

„Byla to hádka. Hádali se minulý partner a současný partner. Ona je chtěla nějak uklidnit. Byla slyšet hádka a pak najednou ticho. A pak už bylo vidět, jak přijíždí sanitka,“ uvedl pro TN.cz muž, který zná celé pozadí tragédie.

Policie v současné chvíli pracuje s několika teoriemi. Na odpověď, co se vlastně v bytě přesně stalo a zda se jednalo o násilný trestní čin nebo tragickou nehodu, si musíme počkat.

Romana zemřela v šestém měsíci těhotenství a svého vysněného syna se už nikdy nedočká.

Na Facebooku se k tragické události už začali vyjadřovat blízcí a rodina ženy.

„Ségra ikdyz jsi byla někdy protivná a zla,ale všichni tě měly rádi i po tom všem a nikdy na tebe nezapomeneme a budeš navždy v našich srdíčkach moc tě máme rádi a ten hajzl bude pykat co udělal nikdy nezapomenu na to hezké s tebou,ale byla jsi mladá a měla v nosila jsi v sobě mého synovce Milujeme tě. Ať je ti lehká zem sestřičko,“ napsala Romanina sestra, která má evidentně v celé věci jasno a z jejích slov vyplývá přesvědčení, že se v záležitosti smrti její sestry nejednalo v žádném případě o nešťastnou náhodu. (citace byla ponechána doslovná bez korekce, pozn. red.)

Jaký máte názor vy? Máte bližší informace o některém z hlavních aktérů v celém případu? Napište nám na redakce@extra.cz.

Související články

Další články