Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tragédie v Hradci Králové: 20letá dívka spadla z 50 metrů z Bílé věže, pád nepřežila

Tragédie v Hradci Králové: 20letá dívka spadla z 50 metrů z Bílé věže, pád nepřežila
Zdroj: profimedia.cz
neštěstí
V úterý v brzké odpoledne došlo k velké tragédii v Hradci Králové. Teprve dvacetiletá žena z neznámých příčin spadla z padesáti metrů z historické Bílé věže. K neštěstí byli přivoláni záchranáři, kteří už jen konstatovali smrt. Policie podivný pád ženy vyšetřuje.

V Hradci Králové stojí historická Bílá věž, která dosahuje výšky až 72 metrů. Návštěvníci se mohou dostat pouze na vyhlídkový ochoz, který je i tak 50 metrů vysoko. V úterý kolem půl druhé odpoledne však došlo k tragédii, když dvacetiletá žena spadla dolů. Když k místu dorazili záchranáři, u ženy mohli konstatovat jen smrt.

"Dnes krátce před půl druhou odpoledne jsme přijali oznámení o pádu neznámé osoby z Bílé věže," informovala tamní policejní mluvčí Iva Kormošová. "Vyšetřovatel nyní zjišťuje, jak k pádu 20leté ženy došlo a co bylo jeho příčinou. Byla nařízena zdravotní pitva," dodala mluvčí.

Černá věž v Klatovech

Pád připomíná pád mladíka z Černé věže v Klatovech na Plzeňsku. Na náměstí spadl dvacetiletý chlapec, letěl ze 70 metrů, tak vysoký je vyhlídkový ochoz na Černé věži. Policisté pád mladíka vyšetřovali jako sebevraždu, nebylo to totiž poprvé, co se tam něco tak tragického odehrálo. Svědkem neštěstí byl malý chlapec.

"Šel jsem z cukrárny a prošel podchodem. Dopadl vedle mě. Utekl jsem," vylíčil v červnu vystrašený kluk.

Související články

Další články