Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

HRŮZNÉ VIDEO: Akrobat (†38) ze souboru známého i z Prahy se zabil při představení

+ Další fotografie
Osmatřicetiletý akrobat Yann Arnaud z populární formace Cirque du Soleil, se kterou vystupoval 15 let, se zřítil v Tampě na Floridě, když byl zavěšený na popruzích. Následně byl odvezen s vážnými zraněními do nemocnice, kde jim podlehl. Další představení slavného souboru, který se představil i v Praze, byla prozatím zrušena.

Akrobat Yann Arnaud vystupoval s Cirque du Soleil dlouhých 15 let. Při osudném představení se zřítil asi z šesti metrů, když byl zavěšen na lanech. V jeho případě už bohužel nepomohl ani rychlý převoz do nemocnice, zraněním podlehl. Stalo se tak v Tampě na Floridě.

Proslulý kanadský moderní cirkus Cirque du Soleil kombinující prvky akrobacie a divadla vystupuje po celém světě, představil se i v Praze v rámci festivalu Letní Letná.

Soubor musel prozatím zrušit dvě představení plánovaná na dnešek. Po Yannovi zůstala milovaná partnerka a malá dcera, jež se s jeho smrtí budou ještě dlouho vyrovnávat. První smrtelný úraz v rámci Cirque du Soleil to ale bohužel rozhodně není. Už v roce 2013 zemřela jedna z akrobatek během představení v Las Vegas.

Související články

Další články