Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tragédie ubodané holčičky (†2) na Chodově: Připomíná utýraného Marečka(†3)!

Zdroj: archiv
+ Dalších 21 fotografií
zrůdná smrt
V Praze na Chodově došlo v pondělí v noci k násilné smrti malé holčičky. Kriminalisté zadrželi sedmadvacetiletého muže, který se stal hlavním podezřelým. Toho ještě během úterního odpoledne podrobili výslechu a nyní už nemají pochyb o tom, že za vraždou nevinného dítěte stojí skutečně on.

Policie s ohledem na pozůstalé a s ohledem na věk oběti nechce zveřejňovat příliš mnoho informací. „S ohledem na věk oběti a její rodinu nebude policie v tuto chvíli blíže celou událost komentovat,“ sdělila ještě během dopoledne mluvčí policie Andrea Zoulová. K večeru však vypluly na povrch další informace.

Zadržený muž byl obviněn z vraždy a vzat do vazby. „Ještě v průběhu dnešního odpoledne vyšetřovatelé podrobili zadrženého muže výslechu a posléze na základě důkazní situace obvinili ze zvlášť závažného zločinu vraždy,“ sdělila Zoulová.„V případě odsouzení tak hrozí pachateli trest odnětí svobody na patnáct až dvacet let nebo výjimečný trest. Policisté v nejbližší hodinách doručí státnímu zástupci podnět k návrhu na vzetí obviněného do vazby,“ dodala mluvčí, která eXtra.cz potvrdila, že obětí vraha byla skutečně holčička.

I nyní se veřejnost kvůli případu bouří. Sousedé totiž vypověděli, že z bytu, kde k tragédii došlo, často vycházely podivné zvuky, bylo slyšet bouchání dveří, hádky a rány. Lidé tak případ přirovnávají k utýrání tříletého Marečka, po jehož smrti se rovněž začali sousedé ozývat s tím, že věděli, že něco není v pořádku. Podle uživatelů sociálních sítí, kteří ohledně vraždy holčičky horlivě diskutují, by měli být potrestáni právě i sousedé.

Související články

Další články