Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Tragédie u plzeňské policie: Kolegu nalezli mrtvého, pravděpodobně se zastřelil

Zdroj: profimedia
neštěstí
Plzeňská policie prošetřuje smrt jednoho ze svých kolegů. V úterý byl nalezen zastřelený na svém pracovišti. Vyšetřovatelé se přiklánějí k sebevraždě, ale motiv zatím neznají. Když kolegové tělo našli, okamžitě zavolali policistu, který konstatoval smrt.

Smutným způsobem přišli policisté o jednoho ze svých kolegů, když jej nad ránem v úterý nalezli zastřeleného v policejní budově. Vypadá to, že se muž zastřelil sám a nešlo o zásah někoho dalšího. "Na místě jsme nezjistili žádné skutečnosti nasvědčující cizímu zavinění. Šetření případu tak nadále zůstává v kompetenci policejních orgánů," uvedla mluvčí Generální inspekce bezpečnostních sborů Ivana Nguyenová

Sháněla ho manželka

Podle Práva se jednalo o instruktora, který cvičil ostatní policisty. Muži bylo 46 let, motiv k sebevraždě zatím není jasný. Jeho manželka se v noci dovolávala na tísňovou linku, že nedorazil domů z práce. Policisté po nalezení kolegy zavolali záchrannou službu, ale nic nového se nedozvěděli. "Lékař už jen konstatoval smrt," uvedla pro Právo mluvčí záchranné služby Mária Svobodová.

Související články

Další články