Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tragédie u plzeňské policie: Kolegu nalezli mrtvého, pravděpodobně se zastřelil

Tragédie u plzeňské policie: Kolegu nalezli mrtvého, pravděpodobně se zastřelil
Zdroj: profimedia
neštěstí
Plzeňská policie prošetřuje smrt jednoho ze svých kolegů. V úterý byl nalezen zastřelený na svém pracovišti. Vyšetřovatelé se přiklánějí k sebevraždě, ale motiv zatím neznají. Když kolegové tělo našli, okamžitě zavolali policistu, který konstatoval smrt.

Smutným způsobem přišli policisté o jednoho ze svých kolegů, když jej nad ránem v úterý nalezli zastřeleného v policejní budově. Vypadá to, že se muž zastřelil sám a nešlo o zásah někoho dalšího. "Na místě jsme nezjistili žádné skutečnosti nasvědčující cizímu zavinění. Šetření případu tak nadále zůstává v kompetenci policejních orgánů," uvedla mluvčí Generální inspekce bezpečnostních sborů Ivana Nguyenová

Sháněla ho manželka

Podle Práva se jednalo o instruktora, který cvičil ostatní policisty. Muži bylo 46 let, motiv k sebevraždě zatím není jasný. Jeho manželka se v noci dovolávala na tísňovou linku, že nedorazil domů z práce. Policisté po nalezení kolegy zavolali záchrannou službu, ale nic nového se nedozvěděli. "Lékař už jen konstatoval smrt," uvedla pro Právo mluvčí záchranné služby Mária Svobodová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy