Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tragédie při cestě do školy: Dívku (†15) znásilnili a zabili při satanistickém rituálu

Zdroj: facebook / pinterest
horor
Otřesný případ, který nahání strach! Patnáctiletá školačka šla jako každý den do školy, na cestě však záhadně zmizela a na vyučování už nedorazila. Koho potkala při ranní cestě, budí nejen v místních, ale po celém světě velké obavy. Dívka byla obětí nechutného satanistického rituálu při kterém zemřela!

Hrůzná smrt potkala mladičkou Alisiu Onyščukovou, když šla do školy. Během cesty totiž střetla člověka, který ji nejen brutálně znásilnil, ale poté i zabil. Patnáctiletá dívenka se tak do školy už nikdy nedostala. Svou cestu na vlak si zkracovala přes les, který se jí stal osudným.

Tragická událost se stala v Charkovské oblasti na Ukrajině. Poté, co se její matka dozvěděla, že se nedostavila do školy, věděla, že něco není v pořádku a její dceři se něco stalo. To, co však objevila, bylo děsivé!

Vydala se stejnou cestou na vlak, jak to dělala každý den její dcera. Již na pěšince našla botu své dcery a věděla, že je zle. Zavolaná policie ihned prohledala celý les a následně našla mrtvé tělo Alisie.

Kolem mrtvoly byly na zemi udělané satanistické symboly, její tvář byla poseta krví. Nedaleko se také našly useknuté hlavy kohoutů, které visely na stromech. Policie zatím po velmi nebezpečném pachateli ohavného činu pátrá. Mělo by se jednat o muže ve věku 35–45 let, uvedl zahraniční server Daily Mail.

Související články

Další články