Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tragédie. Po zákeřné nemoci zemřel člen oblíbené kapely, bylo mu pouhých 27 let

Kapela IMT Smile
Zdroj: profimedia.cz
Úmrtí

Slovenskou hudební scénu zasáhla velká rána. Zemřel baskytarista skupiny IMT Smile bratří Táslerových Peter Bartoník. Po krátké velmi závažné nemoci opustil svět v pouhých 27 letech.  "Dnes nás bolestně zasáhla strašně smutná zpráva. Náš přítel, kamarád, baskytarista Peťo Bartoník prohrál svůj boj o život ve věku 27 let,” oznámila kapela na sociálních sítích. 

Nejmladší člen slovenské kapely IMT Smile Peter Bartoník bojoval s onkologickým onemocněním. Závažnou nemoc mu lékaři diagnostikovali loni v létě a ještě v srpnu ostatní členové kapely prosili o pomoc své fanoušky. Pro nemocného baskytaristu sháněli někoho s krevní skupinou nula negativní, jak píše web pravda.sk.

Boj s vážnou nemocí prohrál

Peter nakonec svůj boj prohrál. "Dnes nás bolestně zasáhla strašně smutná zpráva. Náš přítel, kamarád, baskytarista Peťo Bartoník prohrál svůj boj o život ve věku 27 let. Je nám to nesmírně líto, bude nám všem velmi chybět. Peťo, jsi skvělý kluk a děkujeme ti za to, že jsi byl součástí našich životů,” oznámila smutnou zprávu kapela na svém facebookovém profilu.

"Vzpomínka na tebe zůstává i v písních, které jsi tak miloval. Děkuji. Děkuji. Odpočívej v pokoji," dodali. Ostatní členové kapely i fanoušci jsou zdrcení. Na sociálních sítích si Petera připomínají společnými vzpomínkami a snímky.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy