Tragédie na Žižkově. Policisté vyšetřují smrt kojence

Už od brzkých ranních hodin vyšetřují policisté případ mrtvého kojence. Zatím není jasné, jak přesně miminko zemřelo.
„Kriminalisté třetího obvodu zasahují od ranních hodin v ulici Pod Lipami, kde prověřují úmrtí pravděpodobně kojence,“ potvrdil serveru tn.cz mluvčí policie Jan Rybanský. Matka prý uvedla, že dítě zalehl někdo ze sourozenců. Vzhledem k nízkému věku oběti a samotnému vyšetřování nechtějí policisté sdělit žádné detaily.
Výjezd záchranky
K rannímu případu vyjeli i záchranáři. Bohužel už nemohli miminko pomoci. „Na místě jsme zasahovali, přijali jsme na tísňovou linku 155 oznámení o úmrtí zhruba dvouměsíčního děvčátka. Vyslali jsme tam ihned lékařskou posádku, ale bohužel holčička měla už jasné známky smrti,“ řekla iDNES.cz mluvčí záchranné služby Jana Poštová. Dalšího pacienta záchranáři neošetřovali.
Otevřená zpověď Adely Vinczeové: Bolestná ztráta miminka a vymodlená adopce Maxe
Související články

Ewa Farna se vrátila ke koncertování: Kdo se stará o malého Artura? Tatínek to není

Matka z Kolína zavraždila svou sedmiletou dcerku. Po třídních schůzkách dívce zasadila 96 ran

Policie dopadla muže, který se měl se zbraní pohybovat kolem učiliště. Jedná se o učitele

Strach v Čelákovicích: K učilišti směřoval muž se zbraní, je ve špatném psychickém stavu, varovala policie

















































