Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Tragédie na svatbě: Těhotná nevěsta zemřela cestou k oltáři, z ženicha je otec s dcerou

Zdroj: youtube
+ Další 3 fotografie
osud
K opravdu tragické události došlo v brazilském São Paulu. Třicetiletá těhotná nevěsta byla zrovna na cestě k oltáři, když najednou dostala mrtvici a později zemřela. Bylo jí špatně už cestou do kostela, jenže rodina si myslela, že je jen ve stresu ze svatby.

Svatební den se pro Flavia Gonçalveze (31) změnil v nekonečnou noční můru. Po onom osudném dni musí prožívat ty nejhorší chvíle života. Zprvu se zdálo, že to pro oba z páru bude pohádkový den, ale celé se to rychle proměnilo v tragédii.

Jessica Guedes (†30), která byla zdravotní sestrou, byla v šestém měsíci těhotenství. Měl to pro ni být jeden z nejhezčích momentů vůbec, den D. Ovšem cestou do kostela se jí udělalo nevolno. Rodina si myslela, že nevěsta je jen ve stresu ze svatby. Nikdo netušil, že může přijít něco tak hrozného. Když byla Jessica na cestě do kostela, v autě zkolabovala. Nikdo z blízkých netušil, že těhotná nevěsta má preeklampsii, což je velmi závažné a nebezpečné onemocnění, které může postihnout pouze těhotné ženy. Důsledkem preeklampsie dostala Jessica mrtvici.

Vzhledem k závažnosti případu se lékaři ihned pustili do operace, která zachrání 29 týdnů staré dítě. Byl proveden císařský řez a malá holčička bude zřejmě v pořádku. Nevěsta však krátce po operaci zemřela. Flavio tedy ve stejný okamžik prožíval ohromnou ztrátu, ale i štěstí z narození dcerky Sophie. Stal se z něj otec a vdovec zároveň. Podívejte se do galerie, jak spokojeně vypadala Jessica těsně před tragédií.

Související články

Další články