Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Tragédie na Štědrý den: Bouračka punkové kapely Plexis si vyžádala život mladé dívky (†22)!

Punková kapela Plexis měla vážnou nehodu.
Zdroj: Facebook
Velké neštěstí se na Štědrý den přihodilo známé punkové kapele Plexis, která měla cestou z koncertu v Třebíči vážnou autonehodu. Většina členů skončila v nemocnici. Bouračka si bohužel vyžádala život spolujezdkyně, která zemřela v pouhých dvaadvaceti letech.

Se středně těžkými zraněními skončili čtyři členové punkové skupiny Plexis po nedělní bouračce v nemocnici. Havárii jejich dodávky, která se stala po druhé hodině ranní na 91. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno, však nepřežila mladá spolujezdkyně (†22).

„Dnes v noci cestou z koncertu v Třebíči došlo k autonehodě naší dodávky Plexis P.M. a Apple Juice. Kluci, kromě Martina, který jel jiným autem, jsou se středně těžkými zraněními v nemocnicích mimo ohrožení života. Naše kamarádka Olga, co byla ve voze, bohužel zemřela,“ píše kapela ve smutném prohlášení na Facebooku.

Přestože záchranáři dívku okamžitě letecky transportovali do brněnské nemocnice, vážným zraněním nakonec podlehla. Policie příčiny nehody vyšetřuje, dechová zkouška však neprokázala, že by řidič pil před jízdou alkohol.

Související články

Další články