Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tragédie na Slovensku: Štěpánka (†8) uhořela při bouračce. Její maminka Saša bojuje o život

Tragédie na Slovensku: Štěpánka (†8) uhořela při bouračce. Její maminka Saša bojuje o život
Zdroj: Policie ČR
Tragédie
Obrovská tragédie se stala nedaleko slovenských Košic v úterý večer. Mladá maminka Alexandra (29) vezla dceru Štefánii (†8), ztratila kontrolu nad vozem a narazila do betonové zídky. Auto se pak ocitlo v plamenech a záchranářům se z něj povedlo vyprostit pouze řidičku. Ta skončila v umělém spánku a bojuje o život. Holčička bohužel v havarovaném vozidle uhořela.

Alexandra, která v nemocnici bojuje o život, zatím netuší, že její jediná dcera Štefánia přišla v ohnivém pekle o život...

Mladá maminka jela ve škodovce ve směru od obce Gemerská Hôrka do obce Bohúňovo. "Z doposud nezjištěného důvodu však na rovném úseku cesty s vozidlem sjela ze silnice do příkopu," uvedli slovenští policisté na Facebooku.

Vozem trefila betonovou zídku pod železničním náspem, auto se pak převrátilo na bok a začalo hořet. "Ve vozidle bylo nalezeno ohořelé torzo těla osoby neznámé totožnosti," píše policie. Podle informací Nového Času se jednalo právě o Sašinu osmiletou dceru.

Vyšetřování

Řidička je v péči lékařů a dohromady se prý bude dávat přes 40 dní. Zatím je v umělém spánku a o tom, že přišla o dceru, nemá tušení.

"Přesná příčina této tragické dopravní nehody i její bližší okolnosti jsou předmětem dalšího vyšetřování," uzavřeli policisté.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy