Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Tragédie na Slovensku: Mladík (†18) náhle zmizel, jeho tělo nalezl otec v řece mezi dřevem!

Smrt na Slovensku: Mladík zmizel, jeho tělo našel otec
Zdroj: Policie ČR
Tragédie

Další smutná tragédie na Slovensku. Osmnáctiletý Marián byl naposledy spatřen, jak míří k řece, od té doby ho už nikdo neviděl. Otec chlapce neúnavně hledal několik dní, až ho nakonec sám nalezl v řece mezi kusy plavajícího dřeva. Příčinu úmrtí stále vyšetřuje policie, jak o tom informoval slovenský web Noviny.sk. 

Poté, co se před několika dny našly těla dvou ztracených šestnáctiletých chlapců u obce Podtureň, kteří spadli do žumpy a zřejmě utonuli, se na Slovensku stala další tragédie. Teprve osmnáctiletý Marián se od minulého pondělí pohřešoval. Naposledy byl podle webu Noviny.sk spatřen, jak míří k řece Váh nedaleko města Šaľa.

V pondělí nalezli policisté osobní věci a léky zmizelého chlapce, ale jeho samotného ne. Mariána našel jeho otec až v sobotu ráno u vodní nádrže, když spolu s policisty, hasiči i dobrovolníky neúnavně prohledával okolí. Tělo se našlo asi sto metrů od místa, kde byly nalezeny jeho věci.

Příčina úmrtí neznámá

„Byli jsme přizváni slovenskou policiií k asistenci u vodní nádrže, kde byla pohřešovaná osoba vypátraná. Pomocí motorového člunu jsme osobu dostali na břeh, kde ji přišel ohledat lékař,“ uvedl pro již zmíněný web vedoucí hasičů z obce Šaľa Peter Turenič.

Přesnou příčinu úmrtí musí určit soudní pitva a případem se stále zabývá slovenská policie. Ve Vlčanech tamní policie vyšetřuje věc jako přečin usmrcení.

Související články

Další články