Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

TRAGÉDIE NA SLOVENSKU: Dívka (14) zřejmě zabila svého bratra (†18)!

Na Slovensku zřejmě sestra zabila svého bratra!
Zdroj: reprofoto TV Markíza
Slovenskem otřásla obrovská tragédie. Robert (†18) zemřel po bodnutí nožem do hrudníku. Zřejmě ho zabila 14letá sestra, se kterou se často hádal kvůli počítači. Policie ale vyšetřuje smrt i jako nešťastnou náhodu.

Slovensko je v šoku. Po bodnutí nožem zde v úterý večer zemřel 18letý mladík. Na místo okamžitě vyrazili záchranáři a policisté, muže se jim ale zachránit nepodařilo. Zemřel při převozu do nemocnice.

Sourozenci pochází z obce Malá Domaša na Slovensku a podle sousedů se často hádali kvůli počítači. „Vyhrožovali si, hádali se a byl tam ten nůž. Jinak nic nevím, nebyl jsem u toho,“ citoval slovenský portál tvnoviny.sk jednoho ze sousedů. U výslechu skončila celá rodina.

Kriminalisté podle TV Markíza pracují s několika verzemi. Jednou z nich je i to, že mladíka zavraždila jeho 14letá sestra. „Vranovský vyšetřovatel zahájil stíhání pro přečin usmrcení. Další podrobnosti nebudeme zatím sdělovat,“ oznámila portálu tvnoviny.sk policejní mluvčí.

Také ale mohlo jít jen o nešťastnou náhodu. „Ta sestra mu vzala nůž a on, jak si ho bral zpátky, se tak rozmáchl a zabodl do sebe,“ řekl soused.

Související články

Další články