Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Tragédie na Slovensku: Batole se otrávilo oxidem uhelnatým, matka skončila v nemocnici

Strašné
Ohromné neštěstí se odehrálo v pátek ve slovenské vesnici Pinkovce. O život tam přišel teprve rok a půl starý chlapec poté, co se v koupelně nadýchal oxidu uhelnatého. Jeho těhotnou matku se podařilo zachránit a nyní je v nemocnici. Podle informací televize Markíza se případem zabývá policie.

V pátek ve vesnici Pinkovce na východě Slovenska došlo k obrovské tragédii, při které přišel o život teprve sedmnáctiměsíční chlapec. On a jeho těhotná maminka se sprchovali, jenže z průtokového ohřívače v koupelně unikal oxid uhelnatý. Oba se látky nadýchali a upadli do bezvědomí.

Těhotná žena byla zrovna doma sama jen s dítětem, a tak nikdo netuší, jak dlouho tam leželi. Poté, co se otrávená žena probrala, zavolala pomoc. „Po příjezdu na místo události už byla místnost odvětraná. Byla naměřeno jen malé množství oxidu uhelnatého,“ sdělil mluvčí hasičů pro televizi Markíza.

Bohužel i přes velkou snahu záchranářů se chlapce už nepodařilo zachránit. Matka je ve stabilizovaném stavu v nemocnici. Ženin přítel nemůže pochopit, jak k celému neštěstí došlo, protože s ohřívačem prý nikdy problémy nebyly. Případem se nyní zabývá policie.

Související články

Další články