Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Tragédie na škole v přírodě: Policie vyšetřuje smrt holčičky na Jesenicku. Topila se v lomu

Tragédie na škole v přírodě: Policie vyšetřuje smrt holčičky na Jesenicku. Topila se v lomu
Zdroj: Wikipedie
tragédie

Noční můra všech rodičů o smrti milovaného dítěte se stala skutečností. Na Jesenicku skončila škola v přírodě obrovskou tragédií. Žákyně páté třídy se topila v zatopeném kamenolomu v Žulové, později v nemocnici zemřela. 

Přežít smrt vlastního dítěte je tou největší noční můrou každého z rodičů. Pro rodiče holčičky, která navštěvovala základní školu na Jesenicku, se stala tato můra 28. června bohužel skutečností. Hrůzná událost se stala na výletě se školou v přírodě. "V pondělí 28. června policisté zasahovali při tonutí dítěte v Žulové (na zatopeném lomu Transgranit). Dítě bylo letecky transportováno do nemocnice. Případ prošetřujeme pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti. Více informací s ohledem na věk dítěte a rodinu nebudeme poskytovat," uvedla pro TN.cz policejní mluvčí olomouckých policistů Jiřina Vybíhalová.

O tragickém úmrtí školačky infromovala na svých sociálních sítích i základní škola.

"S nesmírnou lítostí a obrovským zármutkem oznamujeme, že v pondělí 28. června došlo na výletě jedné z našich tříd ZŠ Vápenná k tragické nehodě. Jedno z dětí bylo leteckou záchrannou službou transportováno do nemocnice, kde přes veškerou snahu lékařů a všech zúčastněných včera odpoledne zemřelo. Celá událost se vyšetřuje," z těchto důvodů také není možné poskytnutí bližších informací.

"Základní škola spolu s vedením obce se rozhodla před budovou školy zřídit pietní místo, kam je možné v následujících dnech přijít a na naši spolužačku a kamarádku zde vzpomenout, rozloučit se a uctít její památku, přinést květiny, zapálit svíčku. Jsme celou událostí hluboce zasaženi. Jedná se o obrovskou osobní tragédii, děkujeme, že respektujete soukromí rodiny," informovala.


Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy