Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tragédie na rybách: Snowboardista Alex Pullin náhle zemřel ve věku 32 let, utopil se

Tragédie na rybách: Snowboardista Alex Pullin náhle zemřel ve věku 32 let, utopil se
Zdroj: Instagram Alexe Pullina
+ Dalších 7 fotografií
Utonutí
Australská olympijská hvězda Alex Pullin zemřel při lovení ryb. Tragédie se stala u pobřeží Gold Coast. Dvojnásobnému mistru světa ve snowboardcrossu bylo pouhých 32 let.

Krátce po desáté hodině dopoledne místního času ztratil Alex Pullin při potápění kyslík a omdlel. To ale mělo za následek jeho okamžitou smrt. Krátce poté přijeli záchranáři, kteří se marně snažili muže resuscitovat.

„Neměl kyslíkový přístroj a vypadá to, že se volně potápěl a rybařil sám bez přátel,“ uvedl policejní důstojník Chris Tritton. Incident se údajně odehrál přímo před jeho rodinou, která byla na pláži.

Snowboardista narozený v australském Mansfieldu byl velmi zkušeným potápěčem a pravidelně chodil lovit ryby oštěpem. Na sociálních sítích dokonce sdílel několik profesionálních fotografií pod vodou.

Australský snowboardista zastupoval svou rodnou zemi na třech zimních olympijských hrách a v roce 2014 se stal vlajkonošem výpravy do Soči v Rusku. Kromě toho vyhrál devět závodů ve Světovém poháru a v roce 2011 a 2013 získal dva křišťálové glóby.

Upřímnou soustrast nad ztrátou úspěšného olympionika vyjádřilo mnoho lidí na sociálních sítích. "Byl jsi jeden z nejskromnějších, nejpozitivnějších a nejlaskavějších lidí, jakého jsem kdy potkal. Udělal jsi ze světa lepší místo. Budeš mi chybět kamaráde! Odpočívej v ráji Chumpy," napsal jeden z jeho kamarádů k fotografii.

Během letošního léta je Alex Pullin již druhým utopeným sportovcem.

Související články

Další články