Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Na pražském Břevnově ubodali chlapečka (†9): Zadrželi jeho zakrvácenou matku

Zasahuje policie
Pražská kriminálka od pondělního večera zasahuje na pražském Břevnově. V jednom z bytů ve Šlikově ulici ubodali chlapečka (†9), policisté na místě zadrželi jeho matku (37). Co přesně se stalo, ukáží až závěry vyšetřování.

Ohromná tragédie se v pondělí večer stala ve Šlikově ulici na Praze 6. V jednom z bytů pobodala žena teprve devítiletého chlapce. Navzdory snahám záchranářů o resuscitaci zraněním na místě podlehl.

„Můžeme potvrdit, že v ulici Šlikova došlo k násilnému trestnému činu, který prošetřují kriminalisté. Na místě zemřel devitiletý chlapec,“ řekl webu iDNES.cz policejní mluvčí Jan Daněk.

Do bytu přijel vyšetřovat i šéf pražské mordparty Josef Mareš. Policisté zadrželi zakrvácenou ženu, která měla chlapečka ubodat. Údajně se jedná o jeho matku. Nejspíš se také pokusila o sebevraždu a s vážnými zraněními skončila jako zadržená v nemocnici.

Mohlo by vás zajímat

Další články