Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tragédie na Plzeňsku: Vlak rozdrtil auto, rozlétlo se na všechny strany, nepřežily dvě děti a žena

Tragédie na Plzeňsku: Vlak rozdrtil auto, rozlétlo se na všechny strany, nepřežily dvě děti a žena
Zdroj: Drážní inspekce
neštěstí
Pondělní srážku vlaku s osobním vozidlem na Plzeňsku nepřežily dvě děti a jedna žena, informoval portál Novinky.cz. Řidič a další dítě jsou zranění Neštěstí se stalo na přejezdu u obce Kamenný Újezd u Nýřan.

Osobní vozidlo smetl vlak okolo deváté hodiny ráno. Zemřeli tři lidé, jedno pětileté dítě, mladistvý a žena. Pasažéři z vlaku vyvázli bez úhony.

Oběti jsou podle záchranářů ročníky 1997, 2003 a 2015. Zranil se řídič a další dítě, ročníky 1996 a 2016. Muž bojuje v nemocnici o život.

"Záchranáři z místa transportovali leteckou záchrannou službou muže v kritickém stavu na FN EMERGENCY a dítě mladší 15 let bylo transportováno pozemní cestou, při vědomí se středně těžkými zraněními do FN na akutní příjem," řekla tn.cz mluvčí záchranářů Mária Svobodová.

Na přejezdu prý nejsou závory, je chráněn pouze výstražným křížem. Auto se podle svědků rozpadlo na několik kusů, které se rozlétly do všech směrů. „Příčiny nehody budou zjišťovat policisté,” řekla policejní mluvčí Ivana Jelínková.

České dráhy přerušily provoz na trati Heřmanova Huť-Nýřany až do odpoledne. Další podrobnosti uvolní policie a záchranáři později.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy